• Ustasından

  Kombi Servisi

  Teknik Servis olarak kombiniz bozulduğunda ya da bakım yaptırmanız gerektiğinde sadece bir telefon uzağınızdayız. Kombi servisi konusunda eğitimli ve tecrübeli oluşumuz problemlerin giderilme süresini kısaltmakta ve gereksiz zaman kaybının önüne geçmektedir. Her marka kombi için bizi arayabilirsiniz. Devamı

  klima servisi firması
 • Ustasından

  Kombi Bakımı

  Kombilerin çalışma performansı düştüğünde doğalgaz faturalarında artış meydana gelmektedir. İç yapıları nedeniyle kombiler bakıma muhtaç cihazlardır. Gerekli bakımların yapılmadığı takdirde hem arıza çıkma ihtimalini hemde ölümcül kaza risklerini artırmaktadır. Devamı

  kombi servisi
 • Ustasından

  Klima Servisi

  Klima arızaları yazın sıcağında da kışın soğunda da can sıkıcı bir durumdur. Sizi çok iyi anlıyor ve klima sorununuza çözüm üretmek için gerekenleri hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Telefon numaralarımızdan ya da websitemizden Online Servis Formu doldurarak 7/24 arıza bildirebilirsiniz. Klimalarda bizde sizin için varız... Devamı

  klima servisi
 • Ustasından

  Klima Bakımı

  Soluduğumuz havanın kalitesi ne kadar önemliyse klima bakımı da o kadar önemlidir. Gerekli bakım yapılmadıkça klimalar toz, bakteri vb maddeler için bir yuva haline gelmektedir. Klimalar, hava sirkülasyonu sağladığı için bu zararlı maddeler ortam havasına karışmaktadır. Devamı

  kombi servisi firmaları

Kombi & Klima Bakım ve Montaj

kombi klima ustasi hizmet bölgeleriKombi Bakımı ve Montajı


Kombilerin çalışma performansı düştüğünde doğalgaz faturalarında artış meydana gelmektedir. İç yapıları nedeniyle kombiler bakıma muhtaç cihazlardır. Gerekli bakımların yapılmadığı takdirde hem arıza çıkma ihtimalini hemde ölümcül kaza risklerini artırmaktadır.


En son ne zaman kombi bakımı yaptırdığınızı hatırlamıyorsanız, bakımsız kombilerin içinde bulunan conta vb parçaların gaz sızdırma ihtimallerini gözönünde bulundurmalısınız.


Kombi Bakımının Faydaları; Kombinizin faydalı ömrünü uzatır, yakıt tasarrufu sağlar ve güvenli kullanım imkanı sunar ve bu sayede gönül rahatlığıyla cihazınızın kullanabilirsiniz.


Klima Bakımı ve Montajı


Soluduğumuz havanın kalitesi ne kadar önemliyse klima bakımı da o kadar önemlidir. Gerekli bakım yapılmadıkça klimalar toz, bakteri vb maddeler için bir yuva haline gelmektedir. Klimalar, hava sirkülasyonu sağladığı için bu zararlı maddeler ortam havasına karışmaktadır.


Ayrıca bakımı yapılmayan klimalar gereksiz enerji sarfına neden olarak bütçenizi de olumsuz etki eder.


Klima Bakımının Faydaları; Soluduğunuz havanın klimadan kaynaklanan mikroorganizma miktarını azaltırsınız, Klimanız daha hızlı ısıtır veya soğutur ve Enerji Tasarrufu sağlayarak bütçenize olumlu etki eder.


Ayrıca bunlara ek olarak aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:


KOMBİ TESİSAT TEMİZLİĞİ

KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ BAKIMI

KLİMA GAZ DOLUMUHertürlü kombi ve klima arıza, bakım ve montaj işleriniz için telefonlarımız:

0216 470 60 30

0532 643 85 78

Markalar

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir

Adınız :
*
E-posta : *
Telefon : *
Mesaj : *
   
 

Firmamiz sitemizde adi geçen markalara Özel Servis Hizmeti saglamaktadir. Sitemizde ve duyurularimizda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmalarin tescilli markalarıdır.